Warunki konkursu

KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH! – edycja 2019

Nagrajcie z kolegami krótki film o bezpieczeństwie na drodze i wygrajcie prestiżowe nagrody! Udział w konkursie to przepustka na przyszłość do dobrze płatnej pracy!

W konkursie „Bezpieczeństwo na drodze”, w którym trzeba nakręcić krótki film (maksymalnie 8-minutowy) o bezpieczeństwie do wygrania są:

  • I miejsce: dwutygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu; jednodniowe szkolenie dla całej klasy, w której uczy się zwycięski zespół, przeprowadzone przez instruktorów Volvo Group Poland na terenie szkoły (z wykorzystaniem najnowocześniejszych pojazdów ciężarowych); zestaw gadżetów ufundowany przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.
  • II miejsce: tygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu; zestaw gadżetów ufundowany przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.
  • III miejsce: tygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu; zestaw gadżetów ufundowany przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.

Konkurs jest organizowany w ramach akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy”, którą od kilku lat prowadzą firmy Volvo Trucks, Renault Trucks, Ergo Hestia, Wielton, Continental i MJM.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, uczący się w klasach o profilach związanych z kształceniem w branżach samochodowych, motoryzacyjnych i transporotowych.

Z uwagi na to, że jednym z priorytetów akcji „Profesjonalni kierowcy” jest podnoszenie bezpieczeństwa na drogach, konkurs również jest związany właśnie z tym tematem. Wszystkich uczestników, których gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, prosimy o nakręcenie krótkiego (maksymalnie 8-minutowego), amatorskiego filmu, którego tematem będzie wspomniane już wcześniej „Bezpieczeństwo na drodze”.

Film może dotyczyć zachowania bezpieczeństwa przez dowolnych uczestników ruchu (pieszych, rowerzystów, kierowców samochodów osobowych lub ciężarowych itp.). Filmy można przygotować i nakręcić w grupach maksymalnie 4-osobowych. Każda klasa może przesłać na konkurs dowolną liczbę filmów, jednak każdy film musi być nakręcony przez inny zespół. Do nagrania należy użyć wyłącznie sprzętów ogólnie dostępnych: telefonów komórkowych czy amatorskich kamer.

Na konkursowe filmy czekamy do 26 kwietnia 2019 roku. Należy je przesyłać na adres: joanna.dargiewicz@agencjamedialna.com.

Pobierz regulamin konkursu