Warunki konkursu

KONKURS ZAKOŃCZONY

KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH!

Nagrajcie z kolegami krótki film o bezpieczeństwie na drodze i wygrajcie prestiżowe nagrody! Udział w konkursie to przepustka na przyszłość do dobrze płatnej pracy!

W konkursie „Bezpieczeństwo na drodze”, w którym trzeba nakręcić krótki film (maksymalnie 8-minutowy) o bezpieczeństwie do wygrania są:

  • I miejsce: dwutygodniowy staż w wybranym autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks dla zwycięskiego zespołu; jednodniowe szkolenie dla całej klasy, w której uczy się zwycięski zespół, przeprowadzone przez instruktorów Volvo Group na terenie szkoły (z wykorzystaniem najnowocześniejszych pojazdów ciężarowych).
  • II miejsce: tygodniowy staż w wybranym autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks dla zwycięskiego zespołu; zestaw gadżetów ufundowanych przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.
  • III miejsce: tygodniowy staż w wybranym autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks dla zwycięskiego zespołu.

Konkurs jest organizowany w ramach akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy”, którą od kilku lat prowadzą firmy Volvo Trucks, Renault Trucks, Ergo Hestia, Wielton i Michelin.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, uczący się w klasach o profilach związanych z kształceniem w branżach samochodowych, motoryzacyjnych i transporotowych.

Z uwagi na to, że akcja „Profesjonalni kierowcy” przede wszystkim ma na celu podnoszenie bezpieczeństwa na drogach, konkurs również jest związany właśnie z tym tematem. Wszystkich uczestników, których gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, prosimy o nakręcenie krótkiego (maksymalnie 8-minutowego), amatorskiego filmu, którego tematem będzie wspomniane już wcześniej „Bezpieczeństwo na drodze”.

Film może dotyczyć zachowania bezpieczeństwa przez dowolnych uczestników ruchu (pieszych, rowerzystów, kierowców samochodów osobowych lub ciężarowych itp.). Filmy można przygotować i nakręcić w grupach maksymalnie 4-osobowych, ale aktorów, którzy wezmą w nich udział, może być więcej. Każda klasa może przesłać na konkurs dowolną liczbę filmów, jednak każdy musi być nakręcony przez inny zespół. Do nagrania należy użyć wyłącznie sprzętów ogólnie dostępnych: telefonów komórkowych czy amatorskich kamer.

Na konkursowe filmy czekamy do 5 lutego 2018 roku. Należy je przesyłać na adres: joanna.dargiewicz@agencjamedialna.com.

Pobierz regulamin konkursu