Partnerzy

Partnerzy akcji „Profesjonalni kierowcy”

Volvo Trucks dostarcza kompletne rozwiązania transportowe dla profesjonalistów i wymagających klientów, oferując pełną gamę samochodów ciężarowych o średniej i dużej ładowności. Obsługa serwisowa zapewnia 2 100 dealerów i stacji obsługi w ponad 130 krajach. Samochody ciężarowe są produkowane w 16 krajach. W 2017 r. dostarczono ponad 112 000 tych pojazdów. Od zbudowania pierwszego samochodu ciężarowego Volvo w 1928 r. upłynęło już prawie 90 lat. Obecnie ponad 90 proc. produkowanych przez Volvo Trucks pojazdów należy do klasy ciężkiej o masie ponad 16 ton, co czyni z firmy trzeciego, co do wielkości, producenta wysokowydajnych samochodów ciężarowych na świecie. Koncern Volvo Trucks jest częścią Grupy Volvo, jednego z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych. Grupa Volvo zatrudnia około 100 000 osób, posiada zakłady produkcyjne w 18 krajach, a swoje produkty sprzedaje na ponad 190 rynkach. Grupa Volvo dostarcza również kompletne rozwiązania finansowe i serwisowe. Kluczowymi wartościami Volvo są jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne.

W Polsce samochody ciężarowe Volvo znane są od dawna – są one najstarszym i najdłużej sprzedawanym produktem Volvo w Polsce. 

Po więcej informacji zapraszamy na www.volvotrucks.pl

Renault Trucks  swoją tradycją sięga roku 1894 i związana jest z szeroko pojętą motoryzacją.  Działalność Renault Trucks w chwili obecnej to  produkcja, sprzedaż i serwis kompleksowych rozwiązań transportowych. W Polsce firma sprzedaje pojazdy o masie całkowitej od 3,5 tony do 120 ton. W roku 2013 Renault Trucks zaprezentowało całkowicie odnowioną gamę pojazdów ciężarowych. Dla ruchu dalekobieżnego przeznaczony jest model Renault T  z silnikami 11 i 13 litów o mocy do 520 KM.  Pojazdy Renault T zastały uhonorowane prestiżowym tytułem International Truck of the Year 2015, a także zdobywają  laury w konkurach prasy krajowej i europejskiej.  Pojazdy budowlane to Gama K, która może występować w wersji 8×6 i także ma silnik 11 i 13 litrów, oferowanych w 6 wariantach mocy.  Lekkie pojazdy budowlane i ciężka dystrybucja to zadania dla samochodów z Gamy C, które mają kabinę o szerokości 2,5 m oferowaną w 3 wariantach. Pojazdy typowo dystrybucyjne to gama D, gdzie najcięższy pojazd ma 26 ton, a najlżejszy 3,5 tony. W zależności od potrzeb pojazdy Gamy D są napędzane sinikami 3, 5 bądź 8 litrowymi. Uzupełnieniem gamy są 3,5 tonowe pojazdy Renault Master i Maxity.

Użytkownicy pojazdów Renault Trucks mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak:  kontrakty serwisowe Start&Drive, usługi finansowe i ubezpieczenie dostarczane prze RTFS, system zarzadzania flotą Optileet czy też szkolenia Optifuel.

Po więcej informacji zapraszamy na www.renault–trucks.pl   

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona pięciu największych producentów w swojej branży w Europie. Na sukces Wieltonu w samym tylko Wieluniu pracuje obecnie 1200 pracowników. W ofercie firmy znajduje się 65 typów produktów. Klientami Wieltonu są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne, dystrybucyjne i rolnicze. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży na drogi Europy wyjechało już ponad 60 000 naczep i przyczep. Trafiają one do 35 krajów, w tym m.in.: do Polski, Niemiec, Francji i Włoch, a także do krajów Azji i Afryki. Grupa Wielton posiada dwa zakłady produkcyjne: w Polsce oraz we Francji, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Swoim klientom zapewnia również wsparcie serwisowe w całej Europie. Spółka została nagrodzona przez Ministerstwo Gospodarki tytułem „Orła Eksportu” przyznawanym przedsiębiorstwom najprężniej rozwijającym sprzedaż za granicą. W 2015 roku Wielton otrzymał status Centrum Badawczo-Rozwojowego, którym – poza Wieltonem – może pochwalić się 41 przedsiębiorstw w całej Polsce. Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Już dziś firma współpracuje z instytutami i uczelniami w Polsce i za granicą, a Centrum Badań i Rozwoju posiada jedyną w Polsce a drugą w Europie stację do całopojazdowego badania naczepy.

Po więcej informacji zapraszamy na www.wielton.com.pl

Polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych z siedzibą w Sopocie, istniejąca od 1991. Posiada ogólnopolską sieć przedstawicielstw i oddziałów terenowych. Oferuje ubezpieczenia dla przemysłu, małego i średniego biznesu oraz dla klientów indywidualnych – zarówno w zakresie ochrony majątku, jak i życia. Spółka oferująca ubezpieczenia majątkowe, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA jest drugim w Polsce ubezpieczycielem pod względem wysokości zebranej składki ubezpieczeniowej brutto.

Po więcej informacji zapraszamy na www.ergohestia.pl

Continental jako niezawodny partner i międzynarodowy dostawca branży motoryzacyjnej, opracowuje inteligentne technologie dla transportu osób i towarów pozwalające m.in. na redukcję zużycia paliwa, wydłużenie okresu eksploatacji oraz zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Obecnie Dział Opon obejmuje 24 zakłady produkcyjne i rozwojowe zlokalizowane na całym świecie. Szeroka oferta produktowa i nieustanne inwestycje w badania i rozwój znacząco przyczyniają się do rozwoju wydajnej kosztowo i przyjaznej dla środowiska naturalnego mobilności. Jako jeden z czołowych producentów opon na świecie, zatrudniający około 52 000 pracowników Dział Opon osiągnął w 2016 roku sprzedaż o wartości 10,7 mld EUR.

Dział Opon do Samochodów Użytkowych jest jednym z największych na świecie producentów opon do samochodów ciężarowych i dostawczych oraz autobusów. Rozwija się nieustannie, zmieniając profil swojej działalności i przekształcając się z producenta opon w dostawcę kompleksowych rozwiązań, oferującego szeroką gamę produktów, usług i systemów związanych z ogumieniem.

Continental Opony Polska jest odziałem globalnego koncernu Continental AG. Firma jest obecna w Polsce od 1996 roku i zatrudnia ponad 100 osób. Aktualnie Continental znajduje się na drugim miejscu wśród najbardziej rozpoznawalnym marek opon w Polsce.

Po więcej informacji zapraszamy na www.continental-opony.pl

Grupa MJM posiada w swoich strukturach spółkę prowadzącą działalność brokera ubezpieczeniowego – MJM Brokers Sp. z o.o. oraz multiagencję ubezpieczeniową – MJM Services Sp. z o.o. Specjalizuje się w obsłudze ubezpieczeniowej sektora motoryzacyjnego: flot samochodowych, firm leasingowych, firm CFM i rent a car, banków i pośredników finansowych, importerów samochodowych, indywidualnych dilerów samochodowych oraz komisów samochodowych. Strategicznym partnerem Grupy MJM jest Volvo Trucks oraz Renault Trucks. Spółki Grupy MJM oferują umowy ubezpieczenia w stosunku do każdego pojazdu sprzedawanego w sieci dilerskiej Volvo Trucks oraz Renault Trucks oraz oferują usługi ubezpieczeniowe w każdym możliwym zakresie wszystkim Klientom tych marek.

Po więcej informacji zapraszamy na www.mjmubezpieczenia.pl