O akcji

„Profesjonalni kierowcy” – profesjonalizm w każdym calu

Akcja „Profesjonalni kierowcy” powstała z inicjatywy kilku firm, którym zależy na podnoszeniu kwalifikacji przyszłych pracowników branży transportowej. Obecnie wspierają ją firmy: Volvo Trucks, Renault Trucks, Wielton, Continental, Ergo Hestia, MJM. W ramach tego przedsięwzięcia  zostaną przeszkolone osoby, którym zależy na stabilnej i dobrze płatnej pracy w firmach o międzynarodowej renomie. Bezpłatne kursy prowadzone będą przez najlepszych instruktorów, a osoby, które wezmą w nich udział, mają szansę na uzyskanie certyfikatu potwierdzającego ich profesjonalne przygotowanie do bycia zawodowym kierowcą. To pomoże im w znalezieniu dobrej, stabilnej i atrakcyjnej pracy. 

Akcja „Profesjonalni kierowcy” to inicjatywa, która ma na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach oraz świadomości społecznej na temat wysokiej rangi usług transportowych jako znaczącej gałęzi gospodarki. 

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie w ramach akcji „Profesjonalni kierowcy”? 

  • To szansa na dostanie się na bezpłatne szkolenie prowadzone przez najlepszych instruktorów w kraju
  • To oszczędność. Standardowo koszt wyszkolenia jednej osoby wynosi około 400 Euro
  • Można uzyskać prestiżowy certyfikat „Profesjonalnego kierowcy” potwierdzający wysokie kwalifikacje 
  • Z certyfikatem „Profesjonalnego kierowcy” rosną szanse na znalezienie dobrej pracy w branży transportowej
  • Wiedzę, zdobytą na szkoleniach, będzie można sprawdzić w praktyce na najwyższej jakości sprzęcie dostarczonym przez partnerów akcji „Profesjonalni kierowcy”
  • Kierowca z certyfikatem jest bardziej atrakcyjny i godny zaufania dla przyszłych pracodawców
  • Osoby, które zdobędą certyfikat „Profesjonalnego kierowcy” trafią do bazy danych, z której będą korzystały największe i najbardziej uznane firmy transportowe na rynku