KONKURS BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE 2019 – rozstrzygnięty!

Najlepiej w tym roku zadanie konkursowe wykonali uczniowie z Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie. II miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Rybniku, a III z Zespołu Szkół Zawodowych NR 1 z Nowego Dworu Mazowieckiego.

W imieniu Volvo Trucks i Renault Trucks dziękujemy wszystkim uczniom za udział w tegorocznym konkursie, a zwycięzcom – gratulujemy!

Nagrody dla laureatów:

  • I miejsce dwutygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu; jednodniowe szkolenie dla całej klasy, w której uczy się zwycięski zespół, przeprowadzone przez instruktorów Volvo Group Poland na terenie szkoły (z wykorzystaniem najnowocześniejszych pojazdów ciężarowych); zestaw gadżetów ufundowany przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.
  • II miejsce: tygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu; zestaw gadżetów ufundowany przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.
  • III miejsce: tygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu; zestaw gadżetów ufundowany przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.

Konkurs: „Bezpieczeństwo na drodze” jest organizowany od 2018 roku w ramach akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy”, którą od kilku lat prowadzą firmy Volvo Trucks, Renault Trucks, Ergo Hestia, Wielton, Continental i MJM.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, uczących się w klasach o profilach związanych z kształceniem w branżach samochodowej, motoryzacyjnej i transportowej. Zadaniem konkursowym w tym roku było nakręcenie krótkiego, maksymalnie 8 minutowego filmu dotyczącego zachowania bezpieczeństwa na drodze przez dowolnych uczestników ruchu (pieszych, rowerzystów, kierowców samochodów osobowych lub ciężarowych itp.).