Informacje prasowe

Kto stanowi największe zagrożenie na drodze?

22.09.2017

Mniej agresji, więcej kultury. Jeździmy w sposób bardziej profesjonalny. Kierowcy ciężarówek, zaraz po pieszych, są oceniani jako najbardziej bezpieczni uczestnicy ruchu drogowego – tak wynika z badania, które na zlecenie organizatorów akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy” przeprowadziła pracownia IBRIS .

Inauguracja drugiej edycji akcji CSR: "Profesjonalni kierowcy"

28.02.2017

Już 4 kwietnia rusza druga edycja akcji CSR "Profesjonalni kierowcy". W ramach bezpłatnych kursów przeszkolonych zostanie 300 osób, które swoją przyszłość wiążą z branżą transportową. To dla nich nie tylko szansa na zdobycie praktycznych umiejętności, ale także przepustka do znalezienia atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy.

Kierowca na wagę złota. Nowy kierunek w szkołach zawodowych

19.04.2016

Partnerzy akcji Profesjonalni Kierowcy wzięli udział 8 kwietnia w dniu otwartym w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym, podczas którego zaprezentowano nowe kierunki nauczania – m.in. kierunek kierowca mechanik, który od września po latach wraca do programów szkół zawodowych.

Rusza akcja społeczna Profesjonalni Kierowcy

19.04.2016

18 kwietnia ruszyła ogólnopolska akcja społeczna Profesjonalni Kierowcy, w ramach której zostaną bezpłatnie przeszkoleni młodzi kierowcy samochodów ciężarowych. Jej celem jest podniesienie kwalifikacji kierowców zawodowych oraz wsparcie polskiej branży transportowej i logistycznej, która zmaga się z problemem braku odpowiednio wyszkolonych kierowców.